Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą ogłasza nabór do programu wsparcia, przeznaczonego dla mieszkańców Mazowsza, p.n. „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Wsparcie ma na celu zachęcenie dorosłych chorych do aktywności fizycznej. Ważna jest regularność ćwiczeń, dlatego wsparcie przewiduje zakup pakietu na regularne indywidualne zajęcia sportowe w miejscu zamieszkania (siłownia, praca z trenerem personalnym, taniec, joga, itd.).
Wsparcie psychologiczne dzieci i młodzieży chorujących na mukowiscydozę oraz ich bliskich
Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą ogłasza nabór do projektu, przeznaczonego dla mieszkańców Mazowsza, p.n. „Wsparcie psychologiczne dzieci i młodzieży chorujących na mukowiscydozę oraz ich bliskich”.
Program wsparcia psychologicznego dla dorosłych chorych na mukowiscydozę, mieszkańców województwa mazowieckiego
Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą ogłasza nabór do projektu, przeznaczonego dla mieszkańców Mazowsza, p.n. „Jak żyć z nieuleczalną chorobą? Program wsparcia psychologicznego dla dorosłych chorych na mukowiscydozę, mieszkańców województwa mazowieckiego.”
PARI na dobry początek z mukowiscydozą VII
Rozpoczynamy nabór do kolejnej, już siódmej, edycji projektu „PARI na dobry początek z mukowiscydozą”. Diagnoza mukowiscydoza? Zgłoś się do projektu.
Kompleksowa rehabilitacja chorych na mukowiscydozę VIII
Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą z dniem 29 kwietnia 2024 r. rozpoczyna rekrutację uczestników do nowego projektu pn. „Kompleksowa rehabilitacja chorych na mukowiscydozę VIII” realizowanego ze środków PFRON i własnych. Zajęcia realizowane będą od maja 2024 do marca 2025 r. na terenie całej Polski.
Projekt Kompleksowa rehabilitacja chorych na mukowiscydozę VIII jest dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
PARI na dobry początek z mukowiscydozą VI
Już po raz szósty rusza projekt fizjoterapii dla nowo zdiagnozowanych dzieci i dorosłych „PARI na dobry początek z mukowiscydozą”. Diagnoza Mukowiscydoza? Zgłoś się do naszego projektu.
Warsztaty dla Mam „Ty też jesteś ważna – zadbaj o siebie”
ZAPISY ZAKOŃCZONE. Życie z nieuleczalną chorobą dziecka, każdego dnia wyciska piętno na naszej psychice. Nieustanny strach o zdrowie i życie naszych dzieci, sprawia, że żyjemy w wielkim stresie, a nasze życie podporządkowane jest MUKOWISCYDOZIE. Niezmiernie ważna jest umiejętność radzenia sobie ze złymi emocjami, dlatego zapraszamy mamy na niezwykłe warsztaty pt. „Ty też jesteś ważna – zadbaj o siebie”, które odbędą się w dniach 13-15.10.2023 r. w Pensjonacie Zielone Wzgórze w Sulistrowiczkach.
Sportowa rehabilitacja chorych na mukowiscydozę III
Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą rozpoczyna wstępną rekrutację uczestników do nowego 3-letniego projektu pn. „Sportowa rehabilitacja chorych na mukowiscydozę III” realizowanego ze środków PFRON i własnych. Zajęcia realizowane będą od lipca 2023 do marca 2026 r. na terenie całej Polski.
Projekt Sportowa rehabilitacja chorych na mukowiscydozę III jest dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Kompleksowa rehabilitacja chorych na mukowiscydozę VII
ZAPISY ZAKOŃCZONE. Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą z dniem 11 kwietnia 2023 r. rozpoczyna rekrutację uczestników do nowego projektu pn. „Kompleksowa rehabilitacja chorych na mukowiscydozę VII” realizowanego ze środków PFRON i własnych. Zajęcia realizowane będą od 1 maja 2023 do 30 marca 2024 r. na terenie całej Polski.
Projekt Kompleksowa rehabilitacja chorych na mukowiscydozę VII jest dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Sportowa rehabilitacja chorych na mukowiscydozę II
ZAPISY ZAKOŃCZONE. Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą z dniem 1 kwietnia 2022 r. rozpoczyna rekrutację uczestników do nowego projektu pn. „Sportowa rehabilitacja chorych na mukowiscydozę II” realizowanego ze środków PFRON i własnych. Zajęcia realizowane będą od 1 maja 2022 r. do 30 marca 2023 r. na terenie całej Polski.
Sportowa rehabilitacja chorych na mukowiscydozę II jest dofinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych